Новини 2019-08-09 12:43

Холодницький повідомив, що фігурантів справи "Роттердам+" можуть оголосити в розшук

Зараз триває судове засідання по обранню запобіжного заходу одному з підозрюваних по цій справі.

Фігурантів справи "Роттердам+" можуть оголосити в розшук. Про це заявив директор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький на брифінгу.

 

Зокрема, він повідомив, що зараз триває судове засідання по обранню запобіжного заходу одному з підозрюваних по цій справі.

 

"Одного підозрюваного було вчора затримано, зараз триває судове засідання по обранню запобіжного заходу, там заставу ми просили тримання під вартою з альтернативою застави у 50 млн грн, це член НКРЕКП", - зауважив він.

 

Своєю чергою, за словами Холодницького, у випадку, якщо інші фігуранти не являться на допит, їх оголосять в розшук.

 

"Є фігуранти, які зараз не затримані, оскільки перебувають за межами України, щодо них розпочато кримінальний процес, їм залишено підозри, їх викликано на вівторок-середу до детективів. У  випадку їхньої неявки будуть вживатися заходи для їхнього розшуку", - сказав він.

 

Нагадаємо, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули "Роттердам+", про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.

схожі новини