Новини 2019-08-12 13:21

Зеленський доручив Князеву звільнити керівництво поліції Житомирської області

Зокрема, президент просить звільнити голову житомирської обласної поліції В'ячеслава Печененка та керівників двох райвідділів.

Президент України Володимир Зеленський просить главу Національної поліції Сергія Князева звільнити керівництво поліції Житомирської області. Про це президент заявив у понеділок, 12 серпня, під час робочого візиту в Житомирську область.

 

Зокрема, Зеленський просить звільнити голову житомирської обласної поліції В'ячеслава Печененка та керівників двох райвідділів.

 

"Хто такий "Пірат" Віктор Олійник? Є якісь кримінальні справи щодо цієї людини? Я не буду зараз називати прізвища, я думаю, ці люди зараз нас слухають: найкращий варіант, щоб вони збирали свої речі і змінили країну свого проживання, це буде для них м'який варіант. Керівників райвідділів поліції Олевського та Овруцького району я вас дуже прошу звільнити (звертаючись до глави Нацполіціі Сергія Князева, - ред.)", - сказав Зеленський.

 

Зазначимо, що Зеленський запропонував звільнитись і начальнику ГУНП В'ячеславу Печененку після його доповіді про результати боротьби з незаконним видобутком бурштину.

 

"Я вам дуже рекомендую залишити свій пост. Буду говорити з паном Аваковим і паном Князєвим. Може, ви нормальна людина і в схемі не були, але ви не можете зробити нічого з "бурштиновими піратами" Житомирської області", - сказав президент.

 

Крім того, Зеленський розпорядився змінити голів Служби безпеки у Львівській, Волинській та Житомирській областях.

 

Нагадаємо, що 12 серпня Зеленський призначив  Віталія Бунечка новим головою Житомирської обласної державної адміністрації.