Новини 2019-08-14 16:59

Кабмін вирішив ліквідувати Державну екологічну інспекцію

Передбачена повна ліквідацію 23 територіальних підрозділів ДЕІ.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення ліквідувати Державну екологічну інспекцію України і створити Державну природоохоронну службу. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

 

Зокрема, згідно з повідомленням, загалом структурою новою Державної природоохоронної служби передбачено створення 10 міжрегіональних територіальних органів (Карпатського, Поліського, Придніпровського, Північно-Західного, Столичного, Причорноморського, Подільського, Центрального та Південно-Східного). У той же час передбачена  повна ліквідацію 23 територіальних підрозділів ДЕІ.

 

Крім того, міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак заявив, що профільне міністерство протягом останніх років крок за кроком напрацьовувало нормативно-правову базу для створення нової системи запобігання екологічним правопорушенням і моніторингу стану навколишнього природного середовища.

 

Також він зазначив, що у 2017 році уряд схвалив розроблену Мінприроди Концепцію реформування системи державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього природного середовища. У 2018 році було розроблено і передано до парламенту законопроект про Державну природоохоронну службу, проте він досі не розглядався.

 

Нагадаємо, що 14 серпня Кабмін вирішив створити єдиний реєстр ветеранів війни.