Новини 2019-08-17 13:18

Окупанти зірвали розведення сил на ділянці "Золоте"

Бойовики не виконали свої зобов'язання щодо розмінування території в ділянці "Золоте*.

Російсько-окупаційні сили порушили існуючі домовленості щодо розведення сил та засобів на ділянці №2 "Золоте" в зоні проведення операції Об'єднаних сил (ООС). Про це повідомляє ООС у Facebook.

 

Як повідомили в українській стороні Спільного центру з контролю та координації, бойовики не виконали свої зобов'язання щодо розмінування території в ділянці розведення сил "Золоте", чим зірвали сплановані заходи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, які планувалося провести у п'ятницю, 16 серпня. Спостерігачі мали знайти місце встановлення камери для моніторингу ситуації на ділянці.

 

"Члени незаконних збройних формувань Росії не здійснили заходи з розмінування, що не дозволило технічному персоналу СММ ОБСЄ виконати сплановані заходи на заданій ділянці розведення. Таким чином ЗФ РФ грубо порушують мінські домовленості", - йдеться заяві.

 

У відомстві зазначили, що українські військові виконали свої зобов'язання згідно домовленостей в повному обсязі та розмінували територію, що проходить в межах підконтрольної українській владі ділянки розведення

схожі новини