Новини 2019-08-17 14:47

Пожежа в Одесі. ДБР підозрює працівників ДСНС у неналежному виконанні службових обов'язків

Слідчі підозрюють працівників ДСНС в неналежному виконанні службових обов'язків, що призвело до пожежі в готелі "Токіо Стар" в Одесі.

Слідчі Державного бюро розслідувань відкрили кримінальне провадження за фактом службової недбалості працівників Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС), що призвело до пожежі в готелі "Токіо Стар" в Одесі. Про це повідомляє прес-служба ДБР.

 

Так, слідчі підозрюють працівників ДСНС в неналежному виконанні службових обов'язків при перевірці будівлі готелю "Токіо Стар", де сьогодні вночі сталася пожежа, як забрала життя 8 людей.

 

"Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Миколаєві, здійснюють досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання службових обов’язків працівниками ДСНС України в Одеській області, що призвело до виникнення пожежі в готелі "Токіо Стар" та загибелі людей", - заявили у відомстві.

 

Наразі здійснюється допит свідків та вилучення необхідних для слідства документів. Слідчі дії проводяться з частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу, а саме - службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки.