Новини 2019-08-17 17:59

Луценко руйнує справу про корупцію в ДФС - НАБУ

Детективи НАБУ провели необхідні слідчі дії для встановлення обставин вчинення злочину в ДФС.

В Національному антикорупційному бюро України (НАБУ) закликали генерального прокурора Юрія Луценка повернути їм справу про посадових зловживаннях співробітників ДФС. Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

 

Як повідомляється, у відомстві хочуть завершити розслідування і притягнути зловмисників до відповідальності.

 

Зміна главою ГПУ Юрієм Луценком підслідності справи про посадові зловживання працівників ДФС робить неможливим закінчення самого розслідування справи.

 

"За два роки розслідування детективи НАБУ провели необхідні слідчі дії для встановлення всіх обставин скоєння злочину і зібрали велику кількість доказів. Однак, чим ближче детективи підходили до фінішної прямої, тим відвертіше були спроби усунення їх від цієї справи", - йдеться в повідомленні.

 

24 травня справу було передано в Державне бюро розслідувань, однак генпрокурор кінці червня скасував це рішення.

 

Наголошується, що 15 серпня Луценка "з незрозумілих причин" передав справу Національної поліції. Саме за це, як стверджують в бюро, кінцевий бенефіціар фігурують у справі компанії пропонував співробітникам НАБУ хабар

 

Нагадаємо, Служба безпеки України зафіксувала спроби вербування російськими спецслужбами українських військових через встановлення особистих контактів у соціальних мережах під виглядом жінок.