Новини 2019-08-22 14:21

У Слов’янську відмовилися від викладання російською мовою в перших класах

Саме цього вимагає закон.

У Слов’янську Донецької області повністю відмовились від викладання російською мовою в перших класах, тоді як торік таких класів було два. Про це розповіла заступник керівника відділу освіти Слов’янської міської ради Марина Хохлова, повідомляє портал «Славянские ведомости».

 

Саме цього вимагає закон, хоча були батьки, які висловлювали своє незадоволення, що немає російськомовних класів.

 

Хохлова підкреслила, що мова освіти українська, і якщо будуть класи з російською мовою навчання, то буде виникати проблема з підручниками на російській мові та дидактичними матеріалами. Зараз відділ освіти закуповує підручники та дидактичні матеріали українською мовою, і не має сенсу витрачати кошти на закупівлю підручників надрукованих російською мовою.

 

Як повідомлялося, в Україні 16 липня набув чинності Закон "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Документ став чинним через два місяці після опублікування його в газеті "Голос України".

 

Згідно з законом, єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська – і вона обов’язкова для органів державної влади і публічних сфер на всій території держави.

 

схожі новини