Новини 2019-08-22 19:33

Стрілянина у Кропивницькому. У поліції спростували інформацію про смерть другого постраждалого

За словами лікаря, зараз стан потерпілого стабільний, проводиться інтенсивна терапія.

Чоловік, якого поранено в Кропивницькому під час стрілянини біля СІЗО у четвер, 22 серпня, наразі перебуває в лікарні. Про це сказала керівник прес-служби ГУ Національної поліції в Кіровоградській області Віталіна Бевзенко.

 

“Під час стрілянини, яку розпочали невідомі особи, один із потерпілих загинув на місці події, іншого госпіталізовано до лікувального закладу, де він наразі перебуває. Він живий”, - спростувала Бевзенко повідомлення про смерть потерпілого в лікарні.

 

Крім того, стан 54-річного травмованого під час стрілянини прокоментував медіапорталу DOZOR завідуючий травматологічним відділенням обласної лікарні Андрій Семенович.

 

"Він потрапив до нас з вогнепальним пораненням правої верхньої кінцівки. Проведена невідкладна хірургічна допомога, оброблення перелому, операція. Зараз стан хворого стабільний, проводиться інтенсивна терапія. Складність і тяжкість хворого обумовлюється ще тим, що у нього є низка тяжких хронічних захворювань, і на фоні цього поранення, звичайно, перебіг тяжкий. Життю на даний момент нічого не загрожує, але, як буде у подальшому – важко сказати, оскільки стан обумовлений не лише пораненням, а й тяжкими супутніми захворюваннями", - зазначив лікар.

 

Раніше голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вілков повідомив, що другий чоловік, який був поранений у ході стрілянини у Кропивницькому, помер у лікарні.

 

Нагадаємо, уранці в четвер, 22 серпня, у Кропивницькому біля СІЗО невідомі з автомобіля обстріляли з автоматичної зброї адвоката Олександра Іванова, у результаті чого він помер на місці. 

схожі новини