Новини 2019-08-26 15:17

Меркель виступила за проведення переговорів між Зеленським і Путіним

Канцлер Німеччини хоче бачити прогрес у втіленні Мінських угод.

Канцлер Федеративної Республіки Німеччина Ангела Меркель виступила за проведення переговорів між президентом України Володимиром Зеленським і президентом Російської Федерації Владіміром Путіним щодо урегулювання ситуації на Донбасі.

 

Про це Меркель заявила у понеділок, 26 серпня, під час двосторонньої зустрічі з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом у рамках саміту "Великої сімки" у французькому місті Біарріц.

 

"Я хочу бачити проведення переговорів між новим українським президентом Зеленським і російським президентом. Ми хочемо побачити прогрес щодо Мінських угод", - заявила Меркель і додала, що при президентстві Зеленського вже вдалося досягти невеликого поступу.

 

"І я думаю, ми повинні спробувати просунутися далі у найближчі декілька місяців. Я в будь-якому разі маю інтерес добитися урегулювання у цьому питанні. Це є великою проблемою, а ми маємо достатньо проблем у світі", - наголосила Меркель.

 

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо і канцлер Німеччини Ангела Меркель закликали Україну до реформ і запевнили у подальшій підтримці.