Новини 2019-08-27 10:35

Волкер озвучив умови зустрічі Зеленського та Трампа

Конкретної дати візиту у Білому домі поки не називають.

Спеціальний представник Державного департаменту США по Україні Курт Волкер назвав умови зустрічі Володимира Зеленського та американського президента Дональда Трампа. У Білому домі хочуть, щоб на момент прийому обом сторонам «було що обговорювати». Про це 26 серпня Волкер повідомив в інтерв’ю телеканалу «Прямий».

 

«У президента Зеленського поки не було можливості втілити свої ініціативи, бо парламент ще навіть не розпочав роботу. Думаю, це станеться вже найближчого тижня. І тоді ми побачимо, який сформується уряд, хто стане прем’єр-міністром, хто очолить МЗС. І ми хочемо близько працювати із новою командою над втіленням всіх оголошених намірів та ініціатив. І ми б хотіли, щоб на момент візиту президента Зеленського до Білого Дому ми могли б говорити і про те, чого досягнула українська влада і про наші досягнення у двосторонній співпраці», – зазначив Волкер.

 

Він також додав, що США підтримують ініціативи Зеленського, особливо – виконання Україною своєї частини зобов’язань для досягнення миру.

 

Коли саме відбудеться зустріч лідерів США та України, досі невідомо.

 

Нагадаємо, до Києва прибуде радник президента США з національної безпеки Джон Болтон.