Новини 2019-08-27 19:00

ДПСУ і СБУ доставили заарештований танкер Mriya в порт Херсона

Наразі судно знаходиться у Херсонському морському порту під охороною.

Прикордонники і співробітники Служби безпеки України виконали рішення суду щодо супроводу арештованого судна Mriya в порт Херсона. Про це у вівторок, 27 серпня, повідомляє прокуратура АР Крим в Telegram.

 

"Прикордонні оперативні підрозділи Азово-Чорноморського регіонального управління ДПСУ, співробітники СБУ в АР Крим, разом з морською охороною, виконали рішення суду щодо супроводу арештованого судна Mriya до місця зберігання", - йдеться у повідомленні.

 

За даними прокуратури, через відмову капітана судна виконувати рішення суду і фактично самоусунення від виконання своїх обов'язків з управління судном і командою, правоохоронці доставили судно з акваторії Чорного моря в порт Херсона.

 

"Зараз Mriya перебуває в Херсонському морському порту під охороною", - повідомляє відомство.

 

Нагадаємо, Херсонський апеляційний суд 19 серпня задовольнив апеляцію прокуратури АРК і наклав арешт на судно "Мрія", яке підозрюють у поставках палива для підрозділів Чорноморського флоту Росії в анексований Севастополь. 

 

10 серпня у Херсоні провели обшуки на судні "Мрія", яке постачало паливо для Чорноморського флоту Росії в анексований Крим.