Новини 2019-08-28 11:55

Прокурори підтримали пом'якшення запобіжного заходу Вишинському

Представники прокуратури вважають за можливе застосування щодо головного редактора РІА Новини Україна особистого зобов'язання.

Українські прокурори заявили, що не проти зміни арешту на особисте зобов'язання головному редактору РІА Новини Україна Кирилу Вишинському, якого звинувачують у державній зраді.

 

"Ми не проти задоволення скарги, вважаємо за можливе пом'якшення запобіжного заходу і застосування особистого зобов'язання", - сказав один з представників сторони обвинувачення.

 

Нагадаємо,  19 липня президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова звільнити Вишинського, якщо Росія одночасно звільнить незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова.

 

Того самого дня суд продовжив утримання Вишинського під вартою.

 

Як повідомлялося, 6 липня 2018 року підозрюваному у державній зраді Вишинському повідомили підозру в незаконному зберіганні зброї.

 

СБУ в ході обшуку Вишинського виявила договір з російським пропагандистським ЗМІ МІА "Россия Сегодня", а також понад 200 тисяч доларів США та зброю.

 

15 травня СБУ прийшла з обшуками до київського офісу "РИА Новости Украина". Зокрема, працівники спецслужби спільно з прокуратурою Криму розкрили діяльність мережі медіаструктур, підконтрольних РФ. Так, правоохоронці встановили, що вони використовувались країною-агресором у рамках гібридної інформаційної війни проти України.

 

Згодом стало відомо, що СБУ затримала Вишинського у Києві.

схожі новини