Новини 2019-08-29 13:10

Українські військові знищили чотирьох терористів у бою під Горлівкою - Бутусов

Під час патрулювання "сірої зони" розвідгрупа полку Нацгвардії "Азов" виявила підрозділ російських окупаційних військ.

Розвідгрупа полку Нацгвардії "Азов" під час патрулювання "сірої зони" в районі Горлівки Донецької області виявила підрозділ російських окупаційних військ, у ході короткого бою було ліквідовано чотирьох бойовиків. Про це у четвер, 29 серпня, повідомив військовий експерт, журналіст Юрій Бутусов у Facebook.

 

"Сьогодні вночі, 29 серпня, російські окупаційні війська здійснили збройну провокацію і обстріляли підрозділи полку Нацгвардії "Азов" в районі Горлівки. Однак під час патрулювання "сірої зони" виявила підрозділ російських окупаційних військ. В ході короткого бою чотирьох російських найманців було знищено на місці, одного - важко поранено і взято у полон, йому надається допомога", - повідомив Бутусов.


За його словами, захоплено документи, зброю, зроблено фото і відеофіксацію спроби порушення російськими військами Мінських угод і умов припинення вогню.

 

При цьому, зазначив військовий експерт, з української сторони втрат немає.

 

"Майстерні дії особового складу "Азова", спрямовані на дотримання режиму "хлібного перемир'я", заслуговують на найвищі державні нагороди", - наголосив Бутусов.

 

Як повідомлялося, на Донбасі від початку поточної доби, 29 серпня, станом на 12:00 російсько-окупаційні війська п'ять разів порушили режим тиші.

схожі новини