Новини 2019-08-29 13:39

Стало відомо, хто може очолити Міністерство оборони

Мова йде про позаштатного радника президента Володимира Зеленського Андрія Загороднюка.

Кандидатура позаштатного радника президента України Володимира Зеленського, колишнього керівника проектного офісу реформ Міноборони України, Андрія Загороднюка запропонована на посаду міністра оборони в майбутньому Кабінеті міністрів країни. Про це у четвер, 29 серпня, заявив нардеп Богдан Яременко після засідання майбутньої парламентської фракції "Слуги народу"

 

Зокрема, відповідаючи на питання журналістів щодо кандидатури міністра оборони України в майбутньому Кабміні, нардеп сказав: "Загороднюк, Андрій Загороднюк".

 

Андрій Загороднюк - екс-керівник проектного офісу реформ Міноборони, навчався в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, Університеті Уарвік і Оксфордському університеті. Має більше 16 років досвіду роботи на керівних посадах в гірничодобувній і виробничій галузях. З 2014 року - громадський активіст, волонтер Збройних сил України. 5 липня 2019 року був призначений позаштатним радником президента Зеленського.

 

Раніше "Слуга народу" запропонувала кандидатуру прем'єр-міністра.

 

Крім того, стало відомо, що президент Володимир Зеленський запропонує заступника голови Офісу президента Руслана Рябошапку на посаду генерального прокурора України, в.о. глави Служби безпеки України Івана Баканова на керівника СБУ.