Новини 2019-08-29 16:04

США у День пам'яті загиблих захисників України закликали Росію припинити агресію

Посольство США висловило солідарність з українським народом.

У День пам'яті загиблих українських військовослужбовців 29 серпня Сполучені Штати Америки вкотре закликали Росію припинити агресію проти України. Про це заявило Посольство США в Україні на сторінці у Twitter.

 

"Сьогодні ми згадуємо тих, хто пожертвував життям заради незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Ми разом з народом України і закликаємо Росію припинити агресію проти України", - йдеться у публікації.

 

 

Як відомо, 29 серпня - День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

 

День встановлений "На підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві..." відповідно указу президента від 23 серпня 2019 року.


Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

 

Як повідомлялося, президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті загиблих військовослужбовців.