Новини 16:24

На сході Польщі посилили дивізію через загрозу від Росії

Нову дивізію посилили двома бригадами.

Нова дивізія оперативних військ, яка діятиме на сході Польщі посилилася на дві бригади через загрозу від Росії. На цьому у четвер, 29 серпня, наголосив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак, повідомляє Польське Радіо.

 

До 18 Механізованої дивізії оперативних військ на сході Польщі додали 1 Варшавську бронетанкову бригаду та 21 Бригаду підгалянських стрільців.

 

 «Ця дивізія оперує на сході Польщі у зв’язку з тим, що сьогодні загрози йдуть саме звідти. Не випадково східний фланг НАТО є особливими предметом зусиль Північноатлантичного альянсу», - сказав Блащак, нагадавши про розгортання багатонаціональних батальйонів НАТО у регіоні.

 

Командувач 18 дивізії генерал Ярослав Ґромадзінський наголосив на бойовому потенціалі нового тактичного об’єднання і натівській структурі її командування. У 18 Механізовану дивізії увійдуть три бригади: крім двох існуючих, включених до її складу, це буде 19 Механізована бригада з Любліна, формування якої почалося у червні цього року, логістичний полк, полк протиповітряної артилерії, розвідувальний батальйон та інженерний полк.

 

Як повідомлялося, заступник міністра національної оборони Польщі Войцєх Скуркєвич оголосив, що перша ескадра американських багатофункціональних винищувачів-бомбардувальників п’ятого покоління F-35 буде придбана до 2026 року, а наступна - після 2026 року.

 

 

схожі новини