Новини 2019-08-30 11:21

Полозов заявив, що в інтересах українських моряків адвокати не коментують обмін

За словами адвоката, офіційний коментар буде представлений тоді, коли всі необхідні факти будуть підтверджені.

Адвокати військовополонених українських моряків не коментують ситуацію щодо ймовірного обміну утримуваними особами між Україною і Росією, поки не будуть підтверджені всі факти. Про це у п'ятницю, 30 серпня, написав один з адвокатів Микола Полозов на сторінці "Захист військовополонених українських моряків" у Facebook.

 

"У зв'язку з численними зверненнями представників ЗМІ, а також спробами ряду осіб дезінформувати громадськість з питання звільнення українських військовополонених моряків і політв'язнів, офіційно повідомляємо, що адвокати команди військовополонених українських моряків не дають ніяких коментарів щодо цього. Перш за все, в інтересах своїх підзахисних", - зазначив захисник.

 

Він наголосив, що захисники "не коментують чутки, припущення і явно підроблену інформацію".


"Офіційний коментар буде представлений на даній сторінці тоді, коли всі необхідні факти будуть підтверджені", - додав Полозов.

 

Нагадаємо, у ніч на 30 серпня родичі одного з незаконно утримуваних в Росії українських моряків заявили, що в рамках російсько-українського обміну їх вже доставили з Росії до Києва.

 

Водночас в Офісі президента України Володимира Зеленського вранці в п’ятницю повідомили, що процес взаємного звільнення утримуваних осіб триває, а інформація про його завершення не відповідає дійсності. 

 

Уранці 30 серпня колишній нардеп Мустафа Найєм опублікував список українських громадян, яких в рамках обміну полоненими готують до передачі Києву.

схожі новини