Новини 2019-08-30 14:00

Суд виправдав екс-беркутівця, якого звинувачували у катуванні активістів Майдану

Суддя вважає, що вину Андрія Хандрикіна не було доведено.

Дніпровський районний суд Києва у п'ятницю, 30 серпня, виправдав екс-беркутівця Андрія Хандрикіна, якого звинувачували у побитті та катуванні активістів Євромайдану на колонаді стадіону "Динамо" у січні 2014 року. Про це повідомляє Громадське.

 

 

"Суд вважає за доречне ухвалити виправдувальний вирок для обвинуваченого (Андрія Хандрикіна — ред.). За наслідками судового розгляду не було доведено, що він вчинив цей злочин. Хандрикіна визанано невинуватим", - йдеться у рішенні суду, яке зачитала суддя Оксана Бірса

 

Обвинуваченого Хандрикіна на судовому засіданні не було. Наразі він є працівником харківської поліції.

 

Зауважимо, окрім Хандрикіна у цій справі фігурують ще двоє ексберкутівців — Владислав Мастега та Артем Войлоков, які після оголошення їм про підозру втекли до Росії. Їх оголосили у розшук, а провадження, щодо них виділили в окремі і призупинили.

 

Наразі Андрій Хандрикін є єдиним обвинуваченим у справі. Повідомлялося, що він продовжив служити в Харківському управлінні Нацполіції.

 

Як повідомлялося, Київський апеляційний суд залишив під вартою колишніх беркутівців Павла Аброськіна, Сергія Зінченка, Олександра Маринченка та Олега Янішевського.