Новини 18:18

В Україні пройшов Курс підготовки сержантів за стандартами НАТО

Курс лідерства базового рівня пройшли 140 сержантів Збройних сил України.

У п'ятницю, 30 серпня, у 197-му Центрі підготовки сержантського складу Збройних сил України (смт. Десна) відбулися урочисті заходи з нагоди завершення Курсу лідерства базового рівня. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ у  Facebook.

 

Як наголошують у відомстві, даний курс проводився за новим кваліфікаційним стандартом, розробленим за принципами та підходами, що використовуються в збройних силах держав-членів НАТО.

 

 

"Протягом визначеного часу 140 сержантів відточували свою методичну майстерність, щоб у подальшому запровадити даний стандарт у Збройних Силах України з максимальною ефективністю. Отриманий обсяг теоретичних знань та засвоєння практичної складової Курсу нададуть спроможність ефективно здійснювати управління підлеглим особовим складом, забезпечувати виконання відділеннями та розрахунками бойових завдань, берегти життя та здоров’я солдатів", - йдеться у повідомленні.

 

 

З привітальною промовою до фіналістів Курсу звернувся заступник начальника Генштабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він, зокрема, зазначив, що провідну роль у розробці та апробації кваліфікаційного стандарту Курсу лідерства базового рівня відіграли фахівці Збройних Сил Канади з місії UNIFIER. Саме завдяки їх допомозі стало можливим вивести базову підготовку сержантського і старшинського складу Збройних Сил України на новий якісний рівень, наголосив Наєв.

 

Своєю чергою, надзвичайний і повноважний посол Канади в Україні Роман Ващук "оцінив прагнення української армії до вдосконалення та висловив радість від того, що його країна має до цього безпосереднє відношення". 

 

"Я тішуся тим, що інструктори Збройних сил Канади поділилися із вами всіма своїми навичками. І цей підхід буде тривалим і розповсюджуватиметься всіма Збройними Силами України", - зазначив посол.

 

Крім того, під час заходу чотирьом кращим випускникам Курсу генерал-лейтенант Сергій Наєв вручив відзнаки та цінні подарунки, а найкращому випускнику подарував свій особистий медальйон (coin), як оцінку за його високі досягнень у навчанні.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада України 6 червня ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо військових стандартів" (№8370 ). Закон підтримали 229 народних депутатів при мінімально необхідних 226.

схожі новини