Новини 15:41

Польща підтримує обмін полоненими між Україною та Росією

За словами Дуди, обмін полоненими повинен допомогти в закінченні конфлікту між Україною та РФ.

Обмін полоненими між Україною та Росією є важливим моментом для повернення миру в Україні. Про це заявив президент Польщу Анджей Дуда під час спільної прес-конференції з українським президентом Володимиром Зеленським у Варшаві.

 

За словами Дуди, обмін полоненими повинен допомогти в закінченні конфлікту між Україною та Російською Федерацією та відновленні миру.

 

"Пан президент Зеленський повідомив мене, що повернулись до роботи в нормандському форматі; що в найближчий час відбудеться зустріч радників, а в половині місяця сподівається, що відбудеться зустріч на рівні лідерів держав. Він мені сказав, що провів розмову з президентом Путіним, щоб полонені могли повернутись додому. Це був би важливий момент для повернення миру в Україну і закінчення російсько-українського конфлікту", - заявив Дуда.

 

Нагадаємо, 31 серпня, Зеленський відбувся офіційний візит до Польщі. У Варшаві президент України провів зустріч з президентом Польщі.

 

Зазначимо, що до української делегації увійшли секретар Ради національної безпеки Олександр Данилюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та голова української митниці Максим Нефьодов.

схожі новини