Новини 16:33

Зеленський готовий дозволити ексгумацію поляків в Україні

Також Зеленський запропонував президенту Польщі Анджею Дуді спорудити на кордоні України та Польщі спільний меморіал примирення.

Президент України Володимир Зеленський заявив про готовність розблокувати отримання дозволів на пошукові роботи в місцях загибелі поляків в Україні. Про це він заявив в ході робочого візиту до Польщі.

 

"Я готовий розблокувати отримання дозволів на проведення пошукових робіт в Україні. А польська сторона впорядкує українські місця пам'яті в Польщі", - заявив Зеленський.

 

Зеленський запропонував президенту Польщі Анджею Дуді спорудити на кордоні України та Польщі спільний меморіал примирення.

 

Сторони домовилися відновити і перезавантажити двосторонню робочу групу, яка буде працювати під патронатом президентів Польщі та України.

 

Нагадаємо, 31 серпня, Зеленський відбувся офіційний візит до Польщі. У Варшаві президент України провів зустріч з президентом Польщі.

 

Зазначимо, що до української делегації увійшли секретар Ради національної безпеки Олександр Данилюк, міністр закордонних справ Вадим Пристайко та голова української митниці Максим Нефьодов.

схожі новини