Новини 2019-09-02 15:52

Кабмін ліквідував Департамент захисту економіки Нацполіції

Замість нього повинен з’явитись новий орган, що опікуватиметься питанням економічних злочинів.

Кабінет міністрів ухвалив рішення ліквідувати Департамент захисту економіки Національної поліції. Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук у Facebook.

 

«Все, що вони практично робили, то це роками «кошмарили» бізнес за вже існуючими відпрацьованими схемами: знаходили або вносили кримінальне провадження, у слідчого судді отримували ухвалу на слідчі дії або оперативно-розшукову діяльність. Потім з цією ухвалою проводили негласні слідчі дії, обшуки — забирали з офісу комп'ютери, бухгалтерію, гроші, матеріали, паралізували роботу підприємства. А потім чекали, коли ж бізнес прийде просити викуп», - ідеться в повідомленні Гончарука.

 

За його словами, в уряді очікують, що парламент підтримає проект рішення щодо створення нового органу, який буде опікуватись питанням економічних злочинів.

 

Нагадаємо, раніше Гончарук озвучив низку пріоритетних завдань Кабміну на наступні тижні. Зокрема, це підготовка до візиту МВФ, до переговорів щодо транзиту газу, підготовка держбюджету на наступний рік, підготовка реформи з управління держактивами і великої приватизації, запуск системи енергоефективності, подолання рейдерства.

схожі новини