Новини 2019-09-03 13:26

На Донбас прибули додаткові диверсійні групи та снайперські пари ЗС РФ - розвідка

Командування російських окупаційних військ з 1 вересня збільшило інтенсивність заходів з провокування загострення обстановки на лінії зіткнення.

На тимчасово окуповану територію Донбасу з Ростовської області прибули додаткові диверсійні групи зі складу підрозділів спеціального призначення Збройних сил Російської Федерації. Про це у вівторок, 3 вересня, повідомив речник Міноборони Дмитро Гуцуляк, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

"На тимчасово окуповану територію у Донецькій та Луганській областях з Ростовської області прибули додаткові диверсійні групи зі складу підрозділів спеціального призначення ЗС РФ. При цьому, противник продовжує використовувати для прихованого переміщення особового складу, озброєння, військової техніки, боєприпасів з Росії на тимчасово окуповану територію неконтрольовані українською владою ділянки кордону поза пунктами контролю", - йдеться у повідомленні.

 

Крім того, за інформацією розвідки, командування російських окупаційних військ з 1 вересня збільшило інтенсивність заходів з провокування загострення обстановки на лінії зіткнення.

 

Зокрема, активізовано диверсійно-розвідувальну діяльність та снайперські обстріли позицій Об’єднаних сил за рахунок прибулих на передові позиції з’єднань і частин першого та другого армійських корпусів ЗС РФ додаткових диверсійно-розвідувальних груп та снайперських пар.

 

Як повідомлялося, збройні формування Російської Федерації на тимчасово окупованому Донбасі проводять інтенсивні тренування з управління вогнем чергових сил артилерії та стрільби артилерійських підрозділів, зокрема з 122-мм реактивних систем залпового вогню “Град”. 

схожі новини