Новини 2019-09-03 17:07

Новий уряд України є наймолодшим у Європі – DW

Середній вік чиновників – 39 років.

Новий український уряд, з середнім віком у 39 років, є наймолодшим у Європі. Про це пише Deutsche Welle.

 

“Саме 39 років - середній вік українського уряду, що майже на 14 років менше, ніж у німецьких колег”, - повідомляє видання.

 

35-річний прем’єр-міністр України Олексій Гончарук рівно на 30 років молодший за канцлера Німеччини Анґелу Меркель. Міністр охорони здоров'я Єнса Шпана, наймолодший в уряді Меркель, старший за українського прем’єра на чотири роки.

 

Проаналізувавши склад урядів десятків європейських країн, Deutsche Welle дійшла висновку, що новий уряд України - наймолодший на континенті.

 

“Схожий за середнім віком - близько 40 років - склад чинного уряду у Вірменії. Та українські урядовці на шість-десять років молодші за своїх колег з країн Балтії, Фінляндії і Білорусі і пересічно на 20 років молодші, ніж міністри в Іспанії або Португалії. У Франції середній вік - 56 років. Це вдвічі більше, ніж вік наймолодшого українського урядовця - віце-прем'єра, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова (28 років – ред.)", - повідомляє Deutsche Welle.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада України увечері 29 серпня підтримала кандидатури на посади членів нового Кабінету міністрів України, запропоновані новопризначеним прем'єр-міністром Олексієм Гончаруком від імені парламентської коаліції (фракція "Слуга народу").