Новини 2019-09-04 17:50

Кличко заявив, що братиме участь у наступних виборах мера Києва

Водночас очільник КМДА зазначив, що наразі не бачить сенсу у проведенні дострокових виборів міського голови.

Віталій Кличко братиме участь у наступних виборах мера Києва, хоча й не бачить сенсу у таких виборах, якщо мер не матиме повноважень та важелів впливу. Про це він повідомив у середу, 4 вересня, під час брифінгу.

 

"Я буду балотуватись на наступних виборах, тому що багато проектів, багато змін, які ми розпочали, я повинен реалізувати", - сказав Кличко.

 

Водночас він зазначив, що наразі не бачить сенсу у проведенні дострокових виборів міського голови.

 

"Якщо будуть дострокові вибори київського міського голови, ми будемо обирати людину яка нічого не визначає, яка нічого не вирішує? Для чого нам обирати київського міського голову, якщо у нього немає ніяких повноважень, він може обіцяти вам, кияни, перетворення він може презентувати програму, але важелів впливу і реалізації цього у нього не буде. Питання, а для чого нам тоді вибори київського міського голови?", - сказав Кличко.

 

Як повідомлялося, 4 вересня Кабінет міністрів України направив подання на звільнення Віталія Кличка з посади голови Київської міської державної адміністрації в Офіс президента Володимира Зеленського. Кличко пов'язав відповідне рішення Кабміну з "бажанням партії влади очолити мерію".

схожі новини