Новини 2019-09-05 12:19

Скібіцький заявив, що розміщені у Криму засоби ППО здатні вражати цілі майже до Києва

За словами представника ГУР, не виключається розміщення й інших видів озброєння, у тому числі й ядерної зброї на території окупованого Криму.

Представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький заявив, що Російська Федерація створила потужне угруповання військ в окупованому Криму, яке дозволяє проводити військові операції в усьому Чорноморському регіоні, а розміщені там засоби ППО здатні вражати цілі майже до Києва. Про це Скібіцький сказав в інтерв'ю Укрінформу.

 

“На території Криму створено потужне угруповання, яке дозволяє Російській Федерації проводити операції взагалі в усьому регіоні Чорного моря. Це й повітряний компонент, який перекриває всю акваторію Чорного моря, це й надводний і підводний флот, сухопутний компонент, який на сьогодні посилився засобами ППО, що досягають нашої території майже до Києва”, - заявив Скібіцький.


За його словами, також ведеться нарощування берегових ракетних комплексів, що дозволить знищувати надводні цілі майже на всій акваторії Чорного моря.

 

"Не виключається розміщення й інших видів озброєння, у тому числі й ядерної зброї на території окупованого Криму”, - наголосив представник ГУР.

 

Як повідомлялося, в окупованому Криму на полігоні бойової підготовки російські винищувачі Су-30СМ виконали навчально-бойові пуски ракет класу "повітря-повітря" по повітряних цілях умовного противника.