Новини 2019-09-05 17:51

США анонсували грошову винагороду до 15 млн за дані про фінансові оборудки в Ірані

Запит стосується інформації про незаконні продажі нафти.

Сполучені Штати Америки анонсували нагороду у розмірі до 15 мільйонів доларів за інформацію про незаконні фінансові схеми Корпусу стражів ісламської революції (КСІР) в Ірані та його відділень. Про це 4 вересня повідомили на сайті Державного департаменту США.

 

"Програма Державного департаменту США "Винагорода за правосуддя" (RFJ) пропонує винагороду в розмірі до 15 млн доларів за інформацію, яка може допомогти знищити фінансові механізми іранського Корпусу стражів ісламської революції (КСІР) та його відділень, у тому числі спецпідрозділу КСІР - "Кудс",- йдеться у повідомленні.

 

Запит стосується інформації про незаконні продажі нафти, в тому числі через цистерни типу "Adrian Darya".

 

Зокрема у відомстві заплатять винагороду за інформацію про джерела доходів КСІР; ключові фінансові механізми, включно зі схемою "нафта за гроші"; використання підставних компаній; спроби ухилення Ірану від санкцій та назви установи, які ведуть бізнес з КСІР. Також важливі дані про фінансування та передачу матеріалів терористичним та військовим представникам.

 

Як повідомлялося, Сполучені Штати Америки у вівторок, 3 вересня, ввели санкції проти трьох іранських агентств, які займаються дослідженням космічного простору. 

схожі новини