Новини 2019-09-10 13:19

"Питання відкрите". Сенцов прокоментував імовірний похід в політику

Водночас звільнений українець наголосив, що робитиме для країни все, що в його силах.

Звільнений з російської в'язниці режисер Олег Сенцов поки не вирішив, чи буде йти в політику, але обіцяє робити все, що в його силах, для своєї країни. Про це він сказав у вівторок, 10 вересня, під час спільної з Олександром Кольченком прес-конференції.

 

 

"Політики зі мною ніякі не зв'язувалися (щодо вступу в партію – ред.) упродовж 5 років, і я їм дуже за це вдячний. Політичних моментів не обговорювали. Що стосується мого життя, можливо, політичного – для мене самого це питання залишається відкритим. Я сам для себе не те щоб не вирішив, але питання ще відкрите", - сказав Сенцов.

 

Водночас звільнений українець наголосив, що робитиме для країни все, що в його силах.

 

"Звичайно, так вийшло, що я людина не публічна сам по собі, а більш закрита, але так вийшло, що життя тебе так вивело, я відчуваю певну відповідальність за це перед своїм народом і своєю країною, і тому буду робити все, що в моїх силах, для своєї країни", - повідомив режисер.

 

 

За його словами, зараз він збирається займатися "двома найпрекраснішими речами в світі: знімати кіно і жити". У Крим повертатися не збирається, а буде мешкати з дочкою в Києві.

 

Сенцов також додав, що не тримає зла на Геннадія Афанасьєва, свідчення якого по суті стали підставою для його затримання, але це не означає, що він зобов'язаний з ним спілкуватися.

 

Раніше Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова повідомила, що влада України обіцяє купити квартири чотирьом кримським політв’язням, які після обміну повернулися в Україну. Мова йде про Олега Сенцова, Олександра Кольченка, Володимира Балуха та Артура Панова. 

 

Нагадаємо, у суботу, 7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць. 

схожі новини