Новини 2019-09-10 16:38

Сенцов видасть щоденник про 145 днів голодування, який вивіз із в'язниці РФ

За словами режисера, під час перебування у російській в'язниці він написав сценарії, оповідання і книги.

Колишньому політв'язню Кремля, режисеру Олегу Сенцову вдалося вивезти щоденник, який він вів у російській в'язниці. Про це Сенцов заявив у вівторок, 10 вересня, під час прес-конференції.

 

"Я почав вести щоденник з третього дня голодування. І писав щодня, всі 145 днів. Все, що відбувалося, всі свої думки. Писав, не знаючи, що буде зі мною, що буде далі. Я ризикував, тому що рукописи могли забрати. Мене обшукували щодня. Я вивіз свій щоденник - це великий прокол російських опергруп. Хлопці, всім великий привіт..." - сказав Сенцов.

 

 

За його словами, за роки перебування у російській в'язниці він написав сценарії, оповідання і книги.

 

"15 зошитів - це не думки, не вода. Це - вже закінчені сценарії, книги, збірки оповідань. Це рукописи, з якими треба працювати далі. Мені не створювали перешкод (у роботі над рукописами - ред.). Вони знали, що пишу. Я писав постійно", - сказав Сенцов.


Колишній бранець Кремля Олег Сенцов повідомив, що видасть свій щоденник "145 днів" наступного року.

 

«Я не люблю про себе говорити, зокрема і про голодування. Я написав щоденник «145 днів». Кілька списаних зошитів. Думаю, що наступного року він буде виданий. Кому цікаво, може все прочитати і зрозуміти» - сказав він.

 

Відповідаючи на запитання про оповідання "Собака", Сенцов сказав, що це не екранізується.

 

"Якби я хотів, то написав би сценарій і зняв би фільм. Всі оповідання зі збірки "Життя" не піддаються екранізації", - зазначив він.

 

Як повідомлялося, 22 вересня на Форумі видавців у Львові презентують нову книжку Олега Сенцова "Маркетер".

схожі новини