Новини 2019-09-10 18:25

Мічман з “Яни Капу” розповів про найважче випробування у СІЗО

За дев’ять місяців ув’язнення додому дозволили подзвонити один раз – після смерті батька.

Звільнений з російської в'язниці мічман рейдового буксира «Яни Капу» Юрій Будзило розповів, що найважчим випробуванням у СІЗО РФ стала відсутність зв’язку з рідними. Про це повідомляє Армія Inform.

 

Юрій Будзило, який прослужив у Військово-Морських Силах майже тридцять років розповів, що після захоплення буксиру «Яни Капу» полонених привезли на суд до Криму, потім вони були направлені до російських слідчих ізоляторів. Мічман потрапив до Лефортовської тюрми.

 

“Найважчим для мене випробуванням стала відсутність зв’язку з рідними. На мої прохання зателефонувати додому чув однозначне «ні!». За дев’ять місяців ув’язнення слідчий дозволив подзвонити лише один раз — у березні після смерті батька. Та й листи від родичів отримував дуже рідко”, - розповів Будзило.

 

Мічман розповідає, що під час допиту один із працівників ФСБ, ретельно переглянувши його характеристику, вмовляв перейти на ворожу сторону. Український військовий категорично відкинув таку пропозицію.

 

Як повідомлялося,  7 вересня, між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць. 

схожі новини