Новини 2019-09-11 15:59

У Нідерландах відкрилося Почесне консульство України

Почесний консул Карел Бургер Дирвен відповідатиме за три провінції: Північний Брабант, Лімбург та Зіланд.

У середу, 11 вересня, відбулось урочисте відкриття почесного консульства України в Нідерландах, яке діятиме в місті Ден Бош. Про це повідомляє Укрінформ.

 

 

Як зазначається, у церемонії відкриття взяли участь посол України в Нідерландах Всеволод Ченцов, почесний консул України в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен та консул посольства України в Нідерландах Юрій Карпукю

 

"Це вперше Україна відкриває почесне консульство в Нідерландах. Звичайно, що вже близько 20 років в нас тут діє посольство, консульський підрозділ, але для того, щоб більш потужно, якісно розвивати економічні стосунки, інвестиційне співробітництво з країною і окремими регіонами потрібно розширювати присутність", - розповів посол України в Нідерландах.


Захід проходив у стінах університету прикладних наук.

 

"Це університет, який спеціалізується на дисциплінах у сфері сільського господарства, харчової індустрії, що також цікаво для України. В них уже є досвід співпраці з українськими вузами, сільськогосподарськими. Ми будемо її розвивати", - наголосив посол.

 

 

Почесний консул відповідатиме за три провінції: Північний Брабант, Лімбург та Зіланд.

 

"Почесне консульство Королівства Нідерландів було у Львові 100 років тому. І сто років знадобилося Україні, щоб мати почесного консула в Нідерландах. Я почуваюся дуже особливо і дуже гордим. І я сподіваюся, що зможу зблизити дві нації", - сказав почесний консул України в Королівстві Нідерланди Карел Бургер Дирвен.

 

Я повідомлялося, 4 листопада 2018 року запрацювало українське консульство в Анталії (Туреччина).

схожі новини