Новини 2019-09-12 14:01

Окупанти поблизу Щастя передали українській стороні ще 54 засуджених - Денісова

Відразу після проходження всіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж звільнять у зв'язку із закінченням строку відбування покарання.

Представники так званої "Луганської народної республіки" у четвер, 12 вересня, передали українській стороні ще 54 ув'язнених. Про це повідомила Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Facebook.

 

За її словами, передача ув'язнених відбулася на мості біля Щастя, українській стороні передали 54 особи.

 

 

"Серед них наймолодшому - 26 років, а найстаршому - 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та у Києві. Відразу після проходження всіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж звільнять у зв'язку із закінченням строку відбування покарання", - зазначила Денісова.

 

Омбудсмен повідомила, що також було передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені особи зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено.

 

 

Крім того, Денісова нагадала, що з грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганської області було отримано 373 засуджених громадянини України, а з Донецької – 13, з них 105 осіб – звільнено.

 

"Наголошую, що робота в даному напрямку продовжується та перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського", - додала Уповноважена з прав людини.

 

Як повідомлялося, у середу, 24 липня, у місті Щастя Луганської області представники окупаційної адміністрації передали українській стороні 64 засуджених.

 

 

схожі новини