Новини 2019-09-17 12:01

Будинок Гонтаревої могли підпалити з допомогою запальної ракети – поліція

Водночас правоохоронці не відкидають інших версій.

Підпал будинку екс-голови Нацбанку Валерії Гонтаревої міг статися за допомогою запальної ракети. Про це у вівторок, 17 вересня, заявив спікер Національної поліції Микола Жукович.

 

«Попередньо ми говоримо про незаконне проникнення на територію... Зараз ми оглядаємо відео камер відеоспостереження... Не було ніякого коктейлю Молотова, ми знайшли запальну ракету... шумову і звукову. Виявили ще низку доказів... можливо, це був військовий або саморобний пристрій», - зазначив він, додавши, що в поліції не відкидають версії, зокрема, короткого замикання.

 

Жукович додав, що на камери відеоспостереження потрапила одна людина.

 

Як повідомлялося, у ніч на 17 вересня в селі Гореничі під Києвом у результаті підпалу згорів будинок колишньої очільниці Національного банку України Валерії Гонтаревої.

 

У поліції виявили, що підозрюваний у підпалі перелазив через паркан домоволодіння близько третьої години ночі. На момент пожежі на місці перебував лише один охоронець з шести.

 

На подію відреагував Офіс президента Володимира Зеленського. Зокрема, там назвали пожежу в будинку Гонтаревої брутальним злочином, швидке розкриття якого має стати пріоритетом в роботі правоохоронних органів, а глава держави чекає від відповідних відомств якнайшвидшого розкриття цієї провокації.

 

Нагадаємо, 5 вересня, після того, як в Києві згорів автомобіль, зареєстрований на невістку Гонтаревої, правління Національного банку України заявило про наявність організованого та цілеспрямованого тиску на колишню голову НБУ та звернулося до правоохоронців для розслідування та захисту посадовців банку.

 

Пропозицію Нацбанку стосовно розслідування інцидентів з Гонтаревою та її родиною підтримало посольство США в Україні.

 

Раніше в Лондоні екс-очільницю НБУ збив автомобіль, у результаті чого вона отримала важкі травми.

схожі новини