Новини 2019-09-20 13:53

На адмінмережі з Кримом почали будівництво нових КПВВ

Завершити будувати об'єкти планують до 15 листопада.

На адміністративній межі з Автономною Республікою Крим, у Херсонській області, розпочали будівництво нових КПВВ «Чонгар» і «Каланчак». Про це у Facebook повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

 

“Вже сьогодні почались роботи на об’єктах для вчасного та якісного виконання завдання президента Володимира Зеленського, який доручив завершити будівництво режимних зон нових КПВВ «Чонгар» і «Каланчак» до 15 листопада”, - йдеться в повідомленні.

 

 

Також зазначено, що у четвер, 19 вересня, уряд підтримав пропозицію Міністра інфраструктури Владислава Криклія і схвалив рішення про передачу функцій замовника з будівництва КПВВ від УДП «Укрінтеравтосервіс» до Укрзалізниці.

 

 

Наступного тижня заплановано візит Криклія до нового КПВВ для проведення наради щодо фактичних термінів завершення будівництва.

 

Як повідомлялося, 11 вересня Україна в Європейському суді з прав людини підкреслила, що Російська Федерація в окупованому Криму порушує права українських громадян на українській землі, яку вона протиправно окупувала. 

схожі новини