Новини 2019-09-23 17:16

З РФ до Криму етапували заарештованих кримських татар

На окупованому півострові відбудеться упізнання фігурантів справи свідком.

З Росії до Криму етапували 15 заарештованих кримських татар-фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" для впізнання свідком. Про це повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність" у Facеbook

 

"На слідчих діях відбувається впізнання обвинувачених "другої сімферопольської групи" засекреченим свідком. По декому з фігурантів у Криму вже пройшли судові засідання щодо продовження арешту. По завершенню слідчих експериментів всіх вивезуть назад в Ростов-на-Дону", - йдеться в повідомленні.

 

Серед етапованих: Рустем Шейхаліев, Іззет Абдуллаєв, Сейтвелі Сейтабдіев, Аким Бекіров, Алім Карімов, Асан Яніков, Різа Ізетов, Велі Абдулкадиров, Енвер Аметов, Ремзі Бекіров, Осман Арифмеметов, Фарход Базаров, Тофік Абдулгазієв, Рустем Сейтхалілов, Абдурахманов Меджит.

 

Нагадаємо, 27 березня в окупованому Криму працівники ФСБ, МВС Росії і Росгвардії провели щонайменше 25 обшуків у будинках підозрюваних в участі в діяльності забороненої в Росії релігійної організації "Хізб ут-Тахрір". Зазначається, що російські силовики в окупованому Криму оточили мікрорайон селища компактного проживання кримських татар Строганівка, де вранці провели обшуки. Також силовики встановили блокпости на виїздах, перевіряють автомобілі та документи у всіх пасажирів.

 

У ФСБ Росії заявили про затримання в Криму 20 кримських татар, який підозрюють в участі в забороненій в Росії релігійної організації  "Хізб ут-Тахрір". 

схожі новини