Новини 2019-09-24 18:34

Суд зняв арешт з вертолітного майданчика Януковича

Прокурор не заперечував, оскільки «актуальність накладення арешту вже втрачена».

Київський апеляційний суд скасував арешт конгресно-виставкового центру «Парковий» від 5 квітня 2019 року. Про це йдеться в постанові суду, оприлюдненій 18 вересня.

 

Результат пошуку зображень за запитом "вертолітний майданчик януковича"

 

Суд скасував рішення, яким на «Парковий» наклали арешт та передали його для управління Національному агентству з розшуку та менеджменту активів (АРМА).

 

Зазначено, що прокуратура не довела, що «Парковий»  має бути речовим доказом і пов’язаний з розслідуванням, яке стосується порушень під час його будівництва. Прокурор зазначив, що «актуальність накладення арешту на даний час вже втрачена».

 

Також правоохоронці нібито не обґрунтували необхідність арешту, а у самому розслідуванні не повідомлено про підозру жодній особі.

 

Нагадаємо, конгресно-виставковий центр «Парковий» називають вертолітним майданчиком екс-президента Віктора Януковича.

 

З 2014 року Генпрокуратура розслідує розтрату бюджетних коштів і зловживання владою щодо власника «Паркового»  – ТОВ «Амадеус Ко». За версією слідства, конгресно-виставковий центр збудували для потреб оточення Януковича, незаконно виділивши для цього землю в центрі столиці.

 

У 2017 році «Парковий» арештували.

 

У серпні 2018 року його передали в управління АРМА. Воно провело конкурс на управителя вертолітним майданчиком, на якому перемогло КП «Центр організації дорожнього руху».

 

У січні 2019 року суд за позовом «Амадеус Ко» заборонив АРМА та «Центру організації дорожнього руху» керувати «Парковим». Суд зобов’язав повернути «Парковий» у користування власнику.

 

У квітні 2019 року суд знову арештував «Парковий».