Новини 2019-09-25 19:17

Зеленський брав приклад з Трампа під час українських виборів - стенограма

Цьогорічні вибори лідери країн назвали "унікальними".

Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з лідером Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом розповів, що використав знання та навички американського президента як приклад під час українських виборів. Про це йдеться у опублікованій 25 вересня стенограмі розмови лідерів країн.

 

На початку розмови Дональд Трамп привітав Зеленського з перемогою, та назвав президентські та парламентські цьогорічні вибори в Україні “унікальними”.

 

“Ви прийшли з нізвідки, ніхто не давав шансів, але в підсумку ви легко отримали перемогу. Це фантастичне досягнення”, - підкреслив Трамп.

 

Зеленський підтвердив “унікальність” виборів та зазначив, що він використав навички та знання Трампа як приклад під час виборчих перегонів.

 

“Ми багато працювали, але я хотів зізнатися вам, що я мав можливість навчитись у вас. Ми використали чимало ваших навичок та знань і змогли задіяти їх у якості прикладу на наших виборах”, - повідомив український президент.

 

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп у розмові з українським президентом Володимиром Зеленським заявив, що Європейський Союз має більше допомагати Україні..

схожі новини