Новини 11:24

Білий дім випадково відправив демократам тези реагування на опубліковану розмову Трампа та Зеленського

Пізніше адміністрація відкликала цей лист, але політики вже виклали його у соцмережі.

Білий дім випадково відправив Офісу Демократичної партії тези реагування на опубліковану телефонну розмову президента США Дональда Трампа та президента України ВолодимираЗеленського. Про це повідомляє The Guardian.

 

«Незабаром після виходу скандальної стенограми, в якій Трамп тиснув на Україну з метою розслідування справи Джо Байдена, адміністрація президента США, схоже, випадково відправила свої тези щодо того, як говорити про скандал, в Офіс демократів», - сказано у виданні.

 

"Випадок лише показує ще один приклад" глибини " медіа та демократів у Конгресі, які завдають шкоди нашій національній безпеці, зливаючи конфіденційну інформацію", - зазначається у випадково надісланій інструкції.

 

Пізніше Білий дім надіслав ще один електронний лист до демократів з проханням "відкликати" надіслане повідомлення.

 

На інструкції від Білого дому швидко відреагували американські політики.

 

Зокрема, демократ з палати представників Брендан Бойл подякував Білому дому за їхні тези “як викрутитись з катастрофічного дзвінка Трампа-Зеленського". Проте він не використовуватиме ці ходи, зате «дотримуватиметься правди».

 

Як повідомлялося, 25 вересня опублікували стенограму телефонної розмови Трампа та Зеленського. 

 

 Президент України Володимир Зеленський у телефонні розмові з президентом США Дональдом Трампом, запевнив, що новий Генеральний прокурор працюватиме над розслідуванням стосовно сина екс-віце-президента США Джо Байдена.

 

схожі новини