Новини 2019-09-27 12:49

Зеленський скористався передвиборчою технологією Трампа – віце-прем'єр Федоров

За меншого бюджету команда українського президента змогла більше сегментувати цільову аудиторію.

Команда Володимира Зеленського під час виборчої компанії допрацювала на рівень глибше пердвиборчу технологію президента США Дональда Трампа. Про це повідомив віце-прем'єр з питань цифрової трансформації Михайло Федоров в інтерв’ю «Українській правді».

 

«Ми досить щільно використовували глибоке таргетування – з різними аудиторіями говорили про те, що конкретно цікавить дану цільову аудиторію. Це не було маніпуляцією, це було більше транслювання нашої конкретної програми. Ми говорили студентам - що ми робимо для студентів, пенсіонерів - що ми робимо для пенсіонерів. Нібито всі кажуть, що Трамп через цю технологію переміг. Її, мені здається, ми доопрацювали на рівень глибше, ніж це було в команді Трампа», - сказав Федоров, коментуючи оприлюднену 25 вересня стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа.

 

Як заявив Зеленський під час розмови, під час передвиборної кампанії його команда «використовувала багато що з того, що ви придумали, і з допомогою цього перемогла».

 

Федоров додав, що за меншого бюджету команда Зеленського змогла більше пропрацювати, сегментувати цільову аудиторію.

 

«Не просто жінки, мами, пенсіонери. А, наприклад, чоловіки 30-35 років, які працюють в Uber. Ми намагалися максимально глибоко таргетуватися для того, щоб наша комунікація була точковою», - розповів він.

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму розмови Трампа і Зеленського 25 липня. Вона стала приводом до імпічменту президента США.

 

Згодом Зеленський заявив, що думав, нібито опублікують тільки репліки Трампа.