Новини 2019-09-27 16:26

Прес-секретар Зеленського прокоментувала інцидент із журналістом

Мендель заявила, що не штовхала працівника ЗМІ, а зупиняла його.

Прес-секретар президента України Юлія Мендель заявила, що не штовхала журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли той хотів підійти до Володимира Зеленського, а лише зупиняла медійника, бо він начебто "втручався в особистий простір" гаранта. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Facebook 27 вересня.

 

“У США “Ні” для журналіста означає неможливість підходити до першої особи. Інакше журналіста заарештують. Медіа наполягають, але не кидаються. Бо особистий простір першої особи – це його/її безпека. Особливо важливо це усвідомлювати після 2017 року, коли, вдаючи журналіста відомого видання, кілер підстрелив добровольця у Києві. Можливо, мої прохання дещо не дотягують до високих стандартів. Але й Сергій Андрушко – не найгалантніший джентльмен. На відео видно, що я його не штовхала і не кидалася, а зупиняла”, - написала вона.


Також прес-секретар президента наголосила про необхідність перевірки інформації.

 

Раніше у мережі опублікували відео, на якому видно, що Мендель відштовхнула журналіста "Схем" Сергія Андрушко, коли той хотів поставити запитання президенту.

 

 

 

 

Як повідомлялося, Шевченківський районний суд Києва 19 вересня переніс підготовче засідання у справі щодо позову голови Офісу президента Андрія Богдана до журналістів програми розслідувань «Схеми: корупція в деталях» та Національної суспільної телерадіокомпанії України.

 

схожі новини