Новини 2019-09-30 09:46

Кабмін схвалив програму дій уряду

Також було здійснено низку призначень та звільнень.

У неділю, 29 вересня, Кабінет Міністрів України схвалив програму дій уряду та здійснив низку призначень та звільнень. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

 

Зокрема, у Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства було призначено на посаду заступника міністра Мєтєлєву Інну та Свириденко Юлію.

 

У Міністерство енергетики та захисту довкілля було призначено заступником міністра Ставчук Ірину.

 

У Міністерство розвитку громад та територій, заступником міністра з питань європейської інтеграції призначили Чаплінського Юліана.

 

Також уряд схвалив низку звільнень.

 

У Міністерстві енергетики та вугільної промисловості з посади заступника міністра з питань європейської інтеграції було звільнено Бойко Наталію.

 

У Фонді державного майна з посади заступника голови звільнили Асташева Євгена.

 

У Державній аудиторській службі було звільнено Гаврилову Лідію з посади голови відомства.

 

Також було схвалено проект закону щодо легалізації грального бізнесу в Україні, який передбачає, що азартні ігри будуть проводитися виключно на території готелів, на гральному обладнанні з використанням програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам.

 

Крім цього, Уряд схвалив проект закону щодо підвищення ефективності використання коштів Державного фонду регіонального розвитку. Зміни передбачають посилення відкритої конкуренції між проектами, які подаються на фінансування за рахунок фонду лише через прозорі конкурсні процедури після доведення економічної або соціальної ефективності.

 

Уряд розпочав роботу над інструментами здешевлення кредитів для купівлі земель сільськогосподарського призначення. 

 

Як повідомлялося, 25 вересня Кабінет міністрів створив спеціальну групу, яка розслідуватиме дорожні аварії з численними жертвами.