Новини 2019-09-30 14:22

Президент ПАРЄ заявила, що розчарована відсутністю української делегації на сесії

Ліліан Моріс Паск'є, що співробітництво з представниками України для неї особливо важливе.

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Ліліан Моріс Паск'є заявила, що розчарована відсутністю української делегації на осінній сесії. Про це вона сказала під час відкриття сесії 30 вересня, передає Укрінформ

 

"Діалог і співробітництво з українською делегацією є особливо важливим для мене і для усіх нас. Адже Україна є країною-членом нашої організації. Україна може розраховувати на нашу повну підтримку. У зв'язку з цим, я розчарована, що український парламент не подав повноваження своєї нової делегації до відкриття цієї сесії", - заявила президент ПАРЄ.

 

Паск'є висловила сподівання, що Україна подасть повноваження своєї нової делегації якнайшвидше. 

 

Водночас, вона додала, що Асамблея повинна продовжувати роботу спільно з російськими колегами на засадах відкритого і чесного діалогу.

 

Нагадаємо, 30 вересня розпочалася осіння сесія ПАРЄ. Голова української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат від партії "Слуга народу" Єлизавета Ясько повідомила, що їде на сесію ПАРЄ в якості гості.

 

23 вересня делегація Верховної Ради України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) заявила про відмову подавати на затвердження нової делегації  під час осінньої частини сесії ПАРЄ з 30 вересня до 4 жовтня 2019 року. 

схожі новини