Новини 2019-09-30 19:14

США наклали санкції на «шеф-кухаря» Путіна

Справа стосується втручання в американські вибори 2016 року.

У понеділок, 30 вересня, США наклали санкції на активи близького до президента РФ Владіміра Путіна олігарха Євгенія Прігожина. Про це повідомило Міністерство фінансів США.

 

Результат пошуку зображень за запитом евгений пригожин

 

Зазначено, що управління з контролю за іноземними активами Мінфіну наклало санкції на російські суб'єкти, які намагалися вплинути на проміжні вибори у США 2018 року, хоча немає жодних ознак того, що їм вдалося здійснити цей вплив.

 

Загалом мова йде про чотири організації, сім осіб, три літаки та яхту, пов'язані з Internet Research Agency («фабрика тролів» - Ред.) та Прігожиним.

 

Окрім Прігожина, санкції стосуються ще шести членів IRA за їхні дії щодо досягнення цілей організації. Станом на 2018 рік, це Джейхун Насімі Огли Асланов, Михаіл Бурчик, Вадим Подкопаєв, Владімір Вєнков, Ігор Нестеров і Деніс Кузьмін.

 

Що стосується організацій, то до чорного списку потрапили компанії Autolex Transport, Beratex Group Ltd і Linburg Industries.

 

Нагадаємо, 15 березня 2018 року Мінфін США запровадив санкції проти обвинувачених у втручанні в американські вибори 2016 року, зокрема проти IRA. До списку були внесені прізвища 19 фізичних осіб, більшість з яких фігурували у звіті спеціального прокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії у президентські вибори в США в 2016 році.

 

До списку потрапив, зокрема, Євгеній Прігожин, відомий як «шеф-кухар Путіна». Мюллер стверджував, що той контролював «фабрику тролів» через дві компанії.

 

IRA використовувала вигадані персони в соціальних мережах та поширювала неправдиву інформацію, намагаючись вплинути на вибори в США.

схожі новини