Новини 13:57

Розвідка повідомила про ротацію передових підрозділів бойовиків на Донбасі

За інформацією ГУР, в ОРДіЛО розпочата підготовка призовників, оскільки окупанти мають проблеми з комплектацією особового складу.

Збройні формування Російської Федерації та її найманці на Донбасі готують ротацію передових підрозділів. Про це у вівторок, 1 жовтня, під час брифінгу повідомив речник Міноборони Максим Праута, посилаючись на дані Головного управління розвідки.

 

За інформацією ГУР, в ОРДіЛО розпочата підготовка призовників, оскільки бойовики мають проблеми з комплектацією особового складу.

 

"Призов передбачається здійснити під час проведення зборів, до участі у яких разом з колишніми військовослужбовцями залучатиметься молодь, яка не проходила військову службу. У ході зборів представниками російсько-окупаційних військ проводитиметься агітація, відбір та т.зв. "добровільно-примусова" паспортизація і призов на військову службу з подальшим направленням призваних у передові підрозділи у ході чергової ротації", - йдеться у повідомленні.

 

Нагадаємо, за даними української розвідки, командування ЗС РФ прискорює так звану "паспортизацію" населення в ОРДіЛО. Відтак, з 1 жовтня на окупованих територіях Донбасу в підрозділах бойовиків будуть служити тільки військові з російськими паспортами.

схожі новини