Новини 2019-10-01 15:50

Суд у справі акцій «Привату» вдруге перенесли

Нове засідання відбудеться 8 жовтня.

У вівторок, 1 жовтня, Господарський суд Києва вдруге переніс розгляд справи за позовом олігарха Ігоря Коломойського щодо повернення йому акцій націоналізованого «ПриватБанку». Про це повідомив «Інтерфакс-Україна».

 

Нове засідання призначене на 8 жовтня.

 

Нагадаємо, «ПриватБанк» був націоналізований 2016 року.

 

18 квітня 2019 року Окружний адмінсуд Києва за позовом олігарха Ігоря Коломойського ухвалив рішення про визнання незаконним і скасування рішення про виведення неплатоспроможного «ПриватБанку» з ринку з участю держави.

 

14 червня Верховний суд України визнав законним стягнення з банку на користь колишніх співвласників Коломойського і Геннадія Боголюбова 25 млн гривень.

 

Коломойський заявляв, що хоче отримати від держави компенсацію за націоналізацію ПриватБанку у розмірі 2 млрд доларів – мовляв, саме стільки  олігарх вклав у банк.

 

17 вересня видання Financial Times опублікувало статтю, у якій надало коментар прем'єр-міністра України Олексія Гончарука щодо ймовірного компромісу з Коломойським щодо ПриватБанку. Сам Гончарук таку заяву спростував.

 

Попередні слухання у справі повернення акцій «ПриватБанку» Коломойському відбулися 24 вересня. Тоді слухання також перенесли на 1 жовтня.

схожі новини