Новини 2019-10-02 12:50

Компанія Коломойського розрахувалася з Нацбанком

ТОВ «Арлан» частково погасило заборгованість перед фінустановою.

У вівторок, 1 жовтня, компанія олігарха Ігоря Коломойського ТОВ «Арлан», яка була поручителем «ПриватБанку» з рефінансу, розрахувалася з Нацбанком. Про це повідомила прес-служба НБУ.

 

Зазначено, що ТОВ «Арлан» виконало зобов'язання перед НБУ, частково погасивши заборгованість «ПриватБанку» за кредитом рефінансування.

 

Нагадаємо, у травні 2018 року Нацбанк подав до Господарського суду Дніпропетровської області позов про звернення стягнення на нерухоме майно, що належить ТОВ «Арлан». Це майно було передано в іпотеку як забезпечення зобов'язань «ПриватБанку» з кредиту рефінансування.

 

У вересні Центральний апеляційний господарський суд затвердив мирову між НБУ і «Арлан». Останній зобов'язувався погасити заборгованість «ПриватБанку» за кредитом рефінансування у сумі, яка дорівнює ринковій вартості іпотечного майна.

 

Загалом у 2018 році НБУ подав 148 позовів проти колишнього власника «Приватбанку» Ігоря Коломойського (фінансового поручителя) і пов'язаних з ним 32 компаній - майнових поручителів про стягнення близько 10 млрд грн. Йдеться про заборгованість за п'яти кредитними угодами. Суди ухвалили 21 рішення на користь НБУ на 1,2 млрд грн. На різних етапах судових розглядів знаходяться ще понад 200 подібних справ.