Новини 16:07

Зеленський вніс у Раду подання щодо нового складу ЦВК

Представлятиме документ на пленарному засіданні Верховної Ради представник президента у парламенті Руслан Стефанчук.

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради подання про призначення нових членів Центральної виборчої комісії. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко.

 

"Зеленський вніс у Раду подання на новий склад ЦВК", - написав Гончаренко.

 

Депутат опублікував сканкопію цього подання, датованого 3 жовтня 2019 року. Згідно з документом Президент вніс подання про призначення на посади членів Центральної виборчої комісії: Оксани Боярчук, Юрія Буглака, Олени Гатаулліної, Андрія Гевка, Вікторії Глущенко, Віталія Греня, Олега Діденка, Сергія Дубовика, Андрія Євстігнєєва, Ірини Єфремової, Олександри Кармази, Павла Любченка, Юрія Мірошниченка, Володимира Перепелюка, Віталія Плукаря, Сергія Постівого та Юрія Фрицького.

 

 

 

У документі також вказано, що представлятиме його на пленарному засіданні Верховної Ради представник президента у парламенті Руслан Стефанчук.

 

Згідно з Регламентом роботи ВР, кадрові питання не потребують включення до порядку денного, а можуть розглядатися на засіданнях відразу ж у міру їх надходження.

 

Як повідомлялося, Верховна Рада у п'ятницю, 13 вересня, ухвалила постанову "Про дострокове припинення повноважень всього складу Центральної виборчої комісії".

схожі новини