Новини 2019-10-06 19:46

Поліція забезпечуватиме безпеку громадян у Золотому-4 та селі Катеринівка незважаючи на розведення військ

Місцеві мешканці теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі.

Поліція забезпечуватиме безпеку громадян у Золотому-4 та селі Катеринівка на Донбасі, незважаючи на розведення військ. Про це заступник голови Національної поліції України Вадим Троян заявив під час зустрічі із мешканцями міста Золоте-4 Попаснянського району, що межує з окупованою територією.

 

«Вже сьогодні ми збільшуємо кількість співробітників поліції, які у складі піших та автопатрулів будуть реагувати на виклики і повідомлення громадян та забезпечуватимуть публічну безпеку у населених пунктах на лінії зіткнення», — зазначив Вадим Троян.

 

Також, заступник голови НПУ анонсував у місті Золоте-4 особистий прийом громадян начальником поліції Луганської області Сергієм Колесником для вирішення всіх нагальних проблем мешканців, що входять до компетенції поліції.

 

«Ми вже маємо приклад успішної роботи правоохоронців після розведення військ у стратегічному селищі міського типу Станиця Луганська. Там місцеві мешканці теж мали побоювання щодо своєї долі після переміщення військових на нові рубежі. На передовій лінії тоді опинилися бійці батальйону поліції «Луганськ 1», нацгвардійці та прикордонники. І вони у повному обсязі виконують покладені на них завдання по забезпеченню правопорядку і безпеки українських громадян», — зауважив Вадим Троян.

 

Нагадаємо, лідер партії «Національний корпус» Андрій Білецький заявив, що зупинить розведення сил у Золотому. Як зазначають в описі, Білецький записав ролик у Золотому разом із ветеранами.