Новини 11:48

Державіаслужба призупинила ліцензію авіакомпанії-власниці розбитого Ан-12

Мова йде про авіакомпанію «Україна-Аероальянс».

У суботу, 5 жовтня, Державна авіаційна служба тимчасово припинила дію сертифіката-експлуатанта авіакомпанії «Україна-Аероальянс», вантажний літак Ан-12 якої розбився на Львівщині 4 жовтня. Про це йдеться на сайті відомства.

 

Зазначено, що наказ прийнято на підставі рішення постійно діючої Комісії з питань сертифікації експлуатантів, організацій з технічного обслуговування і підтримання льотної придатності, розробників та виробників авіаційної техніки, навчальних закладів з підготовки льотного складу в Україні, льотного і технічного персоналу.

 

Нагадаємо, 4 жовтня у Львові поблизу міжнародного аеропорту здійснив аварійну посадку транспортний літак Ан-12.  Згодом з'явилося перше відео з місця аварійної посадки.

 

На борту перебували сім членів екіпажу та одна особа, яка супроводжувала вантаж. 

 

Загинули п'ятеро: командир Віталій Степаненко, його помічник Ігор Маєвський, штурман Юрій Кузьменко, бортовий технік Ігор Завадюк і радіооператор Володимир Кириленко. Трьох деблокованих членів екіпажу у важкому стані передали працівникам швидкої медичної допомоги.

 

За фактом аварійної посадки літака поліція відкрила кримінальне провадження. Нині розглядаються дві причини аварії: повітряне судно могло впасти через помилку пілота або у зв'язку з тим, що закінчилося пальне.

схожі новини