Новини 2019-10-07 14:51

Глава МЗС Латвії заявив, що ЄС повинен зберігати санкції проти РФ до виконання "Мінська"

Едгар Рінкевичс висловив сподівання, що політичний процес, який наразі розпочався, приведе до певного прогресу.

Міністр закордонних справ Латвії Едгар Рінкевичс заявив, що Євросоюз повинен повністю зберігати санкції проти Росії до того часу, поки російська сторона не виконає Мінські домовленості. Про це він сказав на брифінгу у Києві 7 жовтня, передає Укрінформ

 

"Імплементація Мінських домовленостей буде обговорюватися на найближчому засіданні Раді Євросоюзу. Мій український колега розповів мені про бачення українського уряду, в якому порядку це має бути імплементовано у "нормандському форматі". Я хочу сказати, Латвія завжди підтримувала Україну і ми маємо намір робити це і в майбутньому. Я справді бачу позитивні кроки, які робляться зараз... Але ми не побачили повної імплементації Мінських домовленостей, тому ми вважаємо, що всі санкції, запроваджені Європейським Союзом, мають бути збережені і продовжені", - сказав Рінкевичс.

 

Він висловив сподівання, що політичний процес, який наразі розпочався, приведе до певного прогресу, але, на його думку, для повного виконання Мінських домовленостей належить ще багато зробити.

 

Як повідомлялося, Зеленський "найближчим часом" відвідає Латвію з офіційним візитом і говоритиме там про взаємини з ЄС та ПАРЄ. 

схожі новини